Central Park North Spacious Residence

  • 60 m²

Central Park North Spacious Residence Nowy Jork oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Central Park North, położonych w odległości 5-minutowego spaceru.

Central Park North Spacious Residence dysponuje łazienką z suszarką do włosów.

Metropolitan Museum of Art jest w 2 km, a Nowy Jork zaledwie 1 km od tego apartamentu. Plac Times Square znajduje się 15 min samochodem od apartamentu. Od obiektu do stacji metra Central Park North / Lenox Avenue w odległości krótkiego spaceru.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Central Park North Spacious Residence Nowy Jork
Villa 121 Guest House
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Villa 121 Guest House

8.2
Bardzo dobry 0 opinii
630 m od nieruchomości
USD 225 USD 203
za noc
Apartment 432: Upper West Side
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartment 432: Upper West Side

670 m od nieruchomości
Furnished Apartment 224 Upper West Side
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Furnished Apartment 224 Upper West Side

689 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Nowy Jork-LaGuardia
    12 km

    Stacje kolejowe

    Grand Central Terminal
    6 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Przechowalnia bagażu

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Central Park North Spacious Residence akceptuje zwierzęta?
      Niestety Central Park North Spacious Residence nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Nowy Jork-LaGuardia
    12 km

    Stacje kolejowe

    Grand Central Terminal
    6 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Central Park North Spacious Residence Nowy Jork

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij